Kalite


Cenk Metal Eşya Kaplama San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak "Kalite; Kontrol edilmez üretilir" anlayışını kalite politikamız olarak benimsedik.

Bu anlamda; insan ve çevre güvenliğinin çok önemli olduğu Teflon®, PTFE, PFA, FEP, Seramik, Silikon uygulamalarında, endüstriyel kaplama sektöründe en son teknolojik gelişmeleri takip ederek, ulusal ve uluslararası standartlara uygun imalat ve proje hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Küresel rekabet ortamında, en uygun maliyet ile en iyi kalitede ürün ve hizmetleri müşterilerimize ulaştırarak rekabet gücümüzü arttırmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde çevreyi koruma ve toplum menfaatlerini kollama ilkesinden ödün vermeden çalışmaktayız.

Müşterilerimizin beklentilerine uygun ürün ve hizmetleri en iyi koşullarda ve zamanında sunarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Personel gelişimini ve buna bağlı olarak verimliliği arttırmak amacıyla, eğitim ve motivasyon faaliyetlerine gereken önemi vererek; gelişen ve değişen şartlara paralel olarak firmamızda yürütülen ISO 9001 kalite yönetim sistemimizde sürekli iyileştirmeler yapmak temel ilkelerimizdir.